Accusmile® to nowe aparaty typu
Aligner, które sam możesz
dowolnie modyfikować.

Accusmile®, aparaty typu Aligner firmy FORESTADENT, pozwalają uzyskać lepsze rezultaty. Accusmile® został opracowany przez lekarzy ortodontów dla ortodontów.
Dzięki niemu przed Twoim gabinetem otwierają się nowe możliwości, jakie daje ortodoncja cyfrowa. Od Ciebie zależy, jak je wykorzystać i udoskonalić w codziennej pracy. A my Ci w tym pomożemy.

Accusmile® znacznie różni się od innych aparatów typu Aligner. Pozwala zachować pełną kontrolę na każdym etapie leczenia. Nie otrzymujesz wszystkich set-upów aparatów od początku do końca. W przypadku Accusmile® sam decydujesz, ile aparatów potrzebujesz i w którym momencie należy wykonać i zastosować kolejny. To Ty decydujesz o przebiegu leczenia i w każdej chwili możesz go modyfikować. W ten sposób terapia jest całkowicie zgodna z Twoim planem. Dzięki prostej obsłudze oprogramowania proces planowania mogą przeprowadzić również Twoi odpowiednio przeszkoleni współpracownicy.

Pani
Accusmile_dla_lekarza_pl_net-5

Wykonanie perfekcyjnego aparatu
Accusmile® krok po kroku.

Skanowanie

Najpierw należy przygotować skan odzwierciedlający wadę zgryzu. Taki skan jest przygotowywany przez Ciebie lub przez nas na podstawie modelu gipsowego.

Opracowanie danych STL

Wirtualny model zostanie stworzony przez nas. Oznacza to, że poszczególne zęby zostają odseparowane. Następnie dane te zostają udostępnione na bezpiecznym serwerze i możesz rozpocząć proces planowania leczenia.

Planowanie leczenia

Przy pomocy oprogramowania Orchestrate 3D można na komputerze zaplanować przebieg leczenia i ustalić ilość potrzebnych szyn. Nie ma potrzeby uczestniczenia w specjalistycznych, czasochłonnych kursach.

Wydruk 3D łuków zębowych

Na podstawie zaplanowanych etapów leczenia drukowane są modele metodą 3D, które są następnie przesyłane do gabinetu stomatologicznego.

Tłoczenie aparatów

Przy pomocy urządzenia do tłoczenia wykonywane są aparaty typu Aligner.

Gotowe aparaty

Twoi pacjenci otrzymują gotowy aparat Accusmile®.

Ponowne skanowanie (opcja)

To Ty decydujesz, czy wszystkie aparaty wykonywane są od razu, czy też chcesz wykonywać je etapowo. W ten sposób leczenie można dopasować do konkretnego przypadku i zapłacić tylko za rzeczywiście wykonane aparaty. Na każdym etapie możesz wykonać nowy wycisk i skorygować plan leczenia.

Kontakt:
Maciej Jakubiec

Ortodoncja
Technik dentystyczny
735 930 074
+48 33 810 39 49

lp.tn1521558390edorr1521558390am@ce1521558390ibuka1521558390j.jei1521558390cam1521558390
Cała Polska