TERMIN
08 maja 2026
10:00 - 18:00

LOKALIZACJA
Hotel Qubus Bielsko-Biała - Mostowa 2

PROWADZĄCY
Dr n. med. Bohdan Bączkowski

# solventum

TEMAT SZKOLENIA

Mosty adhezyjne (AET)

PROGRAM SZKOLENIA

Mosty adhezyjne (AET) – nowoczesne, minimalnie inwazyjne rozwiązania w praktyce: od kwalifikacji pacjenta, przez opracowanie, wyciski, po dobór materiału i przewidywalne cementowanie adhezyjne.

Program szkolenia obejmuje:

Teoria:
• Mosty adhezyjne AET- wprowadzenie,
• Wskazania i przeciwwskazania – dorośli,
• Wskazania i przeciwwskazania – dzieci i młodzież,
• Okluzja trwałość i powikłania,
• Materiały w mostach adhezyjnych,
• Mosty adhezyjne wg Mattiasa Kerna,
• Zwarcie i bruksizm,
• Teoria cementowania adhezyjnego (Maryland, ZrO2, FRC).

Praktyka:
▪ Opracowanie pod mosty adhezyjne – odcinek przedni,
▪ Opracowanie i planowanie – odcinek boczny,
▪ Wyciski i skany pod mosty adhezyjne,
▪ Cementowanie adhezyjne,
▪ Podsumowanie i dyskusja.

Koszt: 699 zł 

Zapisów dokonywać można poprzez formularz zgłoszeniowy lub poprzez kontakt z działem szkoleń MARRODENT:
tel. 662 319 902, 604 510 689, 33 827 83 00, e-mail: szkolenia@marrodent.pl

Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata na poniżej podane konto bankowe:
Marrodent Sp. z o.o., ul. Krasińskiego 31, 43-300 Bielsko-Biała
Nr konta ING: 52 1050 0086 1000 0090 3251 9085
– w przypadku faktury: dane do faktury, NIP, telefon kontaktowy, kod szkolenia 016/26,
– w przypadku paragonu: “paragon”, telefon kontaktowy, kod szkolenia 016/26

    Imię i Nazwisko/Firma *

    NIP *

    Faktura czy paragon?*

    Ulica

    Kod pocztowy i miejscowość

    Telefon kontaktowy *

    Email *

    Kod szkolenia

    Uwagi dodatkowe

    Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną (e-mail) informacji handlowych przez Marrodent sp. z o.o. w celu przesyłania elektronicznego newslettera (na podstawie art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
    W przypadku osób fizycznych, w tym prowadzących działalność gospodarczą, administratorem wszystkich podanych danych jest Marrodent sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Krasińskiego 31. Dane są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celu.

    OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE FINANSÓW PUBLICZNYCH:
    * Oświadczamy, że nabyta w/w usługa kształcenia zawodowego jest finansowana:
    w całości ze środków publicznych • (art. 43 ust. 1 pkt 29c ustawy z dn. 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług • Dz. U. 2011 nr 177, poz. 1054 z póżn. zm.)
    * w co najmniej 70% ze środków publicznych - (§ 13 ust. 1 pkt 20 Rozp. MF z dn. 04.04.2011 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług • Dz. U. Nr 73, poz. 3921


    Inne wydarzenia
    Verti to the Future - szlifuj nowocześnie! - 11 marca 2026 - 10:00 - 16:30