Tomasz Karnowski
Paweł Ślązak

regionalny kierownik sprzedaży
Stomatologia
+48 664 567 347
pawel.slazak@marrodent.pl
PODLASKIE, MAZOWIECKIE, ŁÓDZKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, LUBELSKIE

Emilia Kaźmierczak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 308 412
emilia.kazmierczak@marrodent.pl
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Wioleta Wojewódzka

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 600 360 089
wioleta.wojewodzka@marrodent.pl
Białystok i okolice

Przemysław Smolak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 898 840
przemyslaw.smolak@marrodent.pl
kujawsko-pomorskie

Izabela Okońska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 604 639 435
izabela.okonska@marrodent.pl
woj. podlaskie

Marcin Filipiak

stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 293 067
marcin.filipiak@marrodent.pl
Poznań, Wielkopolska Południowa

Jarosław Miśkowiec

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 608 187 697
jaroslaw.miskowiec@marrodent.pl
Racibórz, Jastrzębie, Kędzierzyn-Koźle

Sławomir Wojciechowski

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 662 713 828
slawomir.wojciechowski@marrodent.pl
Olsztyn, Elbląg i okolice

Piotr Król

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 699 321
piotr.krol@marrodent.pl
Kielce i okolice

Katarzyna Mosur

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 835 575
katarzyna.mosur@marrodent.pl
Kalisz, Kępno, Konin

Marcin Baprawski

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 608 641 113
marcin.baprawski@marrodent.pl
Lublin i okolice

Arkadiusz Kolasiński

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 664 577 236
arkadiusz.kolasinski@marrodent.pl
Poznań, Wielkopolska Północna

Łukasz Odzioba

Stomatologia
Przedstawiciel handlowy
+48 735 930 079
lukasz.odzioba@marrodent.pl
Lublin i okolice

Agnieszka Wachowska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 662 319 880
agnieszka.wachowska@marrodent.pl
Gorzów Wielkopolski, Szczecin

Michał Uchmański

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 434 977
michal.uchmanski@marrodent.pl
Warszawa

Marcin Kujawski

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 600 976 352
marcin.kujawski@marrodent.pl
Szczecin, Koszalin

Mariusz Sosnowski

Stomatologia
konsultantl handlowy
+48 606 128 473
mariusz.sosnowski@marrodent.pl
Warszawa

Grzegorz Duda

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 664 034 711
grzegorz.duda@marrodent.pl
Trójmiasto i okolice

Michał Szlachciuk

Stomatologia
Konsultant Handlowy
+48 728 303 389

michal.szlachciuk@marrodent.pl
Warszawa

Leszek Barszczewicz

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 699 313
leszek.barszczewicz@marrodent.pl
Trójmiasto i okolice

Barbara Wojciechowska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 539 018 913
barbara.wojciechowska@marrodent.pl
Warszawa i okolice

Katarzyna Krzeszowska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 539 025 870
katarzyna.krzeszowska@marrodent.pl
wielkopolskie

Damian Syldatk

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 532 238 934
damian.syldatk@marrodent.pl
Warszawa i okolice

Kamila Pusz

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 660 462 186
kamila.pusz@marrodent.pl
lubuskie

Agnieszka Jerominek

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 347 889
agnieszka.jerominek@marrodent.pl
Łódź i okolice

Krystyna Chudaszek

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 493 616
krystyna.chudaszek@marrodent.pl
Łódź, Warszawa, Piotrków Trybunalski i okolice

Marta Miśkowiec

regionalny kierownik sprzedaży
Stomatologia
+48 532 755 942
marta.miskowiec@marrodent.pl
śląskie, małopolskie, podkarpackie, dolnośląskie, opolskie

Aleksander Stekla

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 602 706 537
aleksander.stekla@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice

Adrian Malec

Stomatologia
konsultant handlowy
664 770 297
adrian.malec@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice

Agnieszka Lisowska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 784 354 497
agnieszka.lisowska@marrodent.pl
Katowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Bytom

Marcin Kościelniak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 632 759
marcin.koscielniak@marrodent.pl
Zagłębie Dąbrowskie, Tychy i Zawiercie

Katarzyna Kałwa-Garus

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 210 891
katarzyna.kalwa@marrodent.pl
Kraków i okolice

Piotr Wojdała

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 608 513 674
piotr.wojdala@marrodent.pl
Kraków i okolice, Małopolska Północna

Robert Jaroni

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 602 469 577
robert.jaroni@marrodent.pl
Kraków i okolice, Małopolska Południowa

Milena Czwal

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 129 903
milena.czwal@marrodent.pl
Rzeszów, Przemyśl i okolice

Grzegorz Purgacz

stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 493 874
grzegorz.purgacz@marrodent.pl
Rzeszów i okolice

Tomasz Włodarczyk

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 859 415
tomasz.wlodarczyk@marrodent.pl
dolnośląskie

Zuzanna Dawidowicz

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 770 963
zuzanna.dawidowicz@marrodent.pl
Wrocław, Opole, Nysa i okolice

Kamila Szalbot

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 600 934 581
kamila.szalbot@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice