Tomasz Karnowski


regionalny kierownik sprzedaży
+48 664 034 712
tomasz.karnowski@marrodent.pl

Paweł Chomicki


regionalny kierownik sprzedaży
+48 602 369 684
pawel.chomicki@marrodent.pl

Monika Wrzesińska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 308 412
monika.wrzesinska@marrodent.pl
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Magdalena Kalinowska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 600 360 089
magdalena.kalinowska@marrodent.pl
Białystok i okolice

Karol Tański

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 898 840
karol.tanski@marrodent.pl
kujawsko-pomorskie

Izabela Okońska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 604 639 435
izabela.okonska@marrodent.pl
woj. podlaskie

Agnieszka Jerominek

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 347 889
agnieszka.jerominek@marrodent.pl
Łódź i okolice

Aleksander Stekla

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 602 706 537
aleksander.stekla@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice

Krystyna Chudaszek

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 493 616
krystyna.chudaszek@marrodent.pl
Łódź, Warszawa, Piotrków Trybunalski i okolice

Adrian Malec

Stomatologia
konsultantl handlowy
664 770 297
adrian.malec@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice

Sławomir Wojciechowski

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 662 713 828
slawomir.wojciechowski@marrodent.pl
Olsztyn, Elbląg i okolice

Kamila Szalbot

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 600 934 581
kamila.szalbot@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice

Katarzyna Mosur

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 835 575
katarzyna.mosur@marrodent.pl
Kalisz, Kępno, Konin

Justyna Gińko

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 784 354 497
justyna.ginko@marrodent.pl
Katowice, Ruda Śląska i okolice

Marcin Filipiak

stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 293 067
marcin.filipiak@marrodent.pl
Poznań, Wielkopolska Południowa

Magdalena Trzeciak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 698 913 110
magdalena.trzeciak@marrodent.pl
Chorzów, Zabrze i okolice

Arkadiusz Kolasiński

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 664 577 236
arkadiusz.kolasinski@marrodent.pl
Poznań, Wielkopolska Północna

Marcin Kościelniak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 632 759
marcin.koscielniak@marrodent.pl
Zagłębie Dąbrowskie, Tychy i Zawiercie

Justyna Brymora

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 662 319 880
justyna.brymora@marrodent.pl
Gorzów Wielkopolski, Szczecin

Jarosław Miśkowiec

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 608 187 697
jaroslaw.miskowiec@marrodent.pl
Racibórz, Jastrzębie, Kędzierzyn-Koźle

Marcin Kujawski

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 600 976 352
marcin.kujawski@marrodent.pl
Szczecin, Koszalin

Piotr Król

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 699 321
piotr.krol@marrodent.pl
Kielce i okolice

Kamila Pusz

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 660 462 186
kamila.pusz@marrodent.pl
Zielona Góra, Leszno i okolice

Marcin Baprawski

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 608 641 113
marcin.baprawski@marrodent.pl
Lublin i okolice

Joanna Lewandowska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 770 963
joanna.lewandowska@marrodent.pl
Wrocław, Opole, Nysa i okolice

Łukasz Odzioba

Stomatologia
Przedstawiciel handlowy
+48 735 930 079
lukasz.odzioba@marrodent.pl
Lublin i okolice

Grzegorz Duda

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 664 034 711
grzegorz.duda@marrodent.pl
Trójmiasto i okolice

Leszek Barszczewicz

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 699 313
leszek.barszczewicz@marrodent.pl
Trójmiasto i okolice

Maria Szpunar

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 129 903
maria.szpunar@marrodent.pl
Rzeszów, Przemyśl i okolice

Tomasz Włodarczyk

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 859 415
tomasz.wlodarczyk@marrodent.pl
dolnośląskie

Robert Jaroni

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 602 469 577
robert.jaroni@marrodent.pl
Kraków i okolice, Małopolska Południowa

Marta Kuberacka

Spec. ds produktów Tokuyama Dental, Sleeperone
+48 735 930 080
marta.kuberacka@marrodent.pl
ZACHODNIOPOMORSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, OPOLSKIE

Piotr Wojdała

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 608 513 674
piotr.wojdala@marrodent.pl
Kraków i okolice, Małopolska Północna

Michał Uchmański

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 434 977
michal.uchmanski@marrodent.pl
Warszawa

Paweł Ślązak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 664 567 347
pawel.slazak@marrodent.pl
Warszawa

Mariusz Sosnowski

Stomatologia
konsultantl handlowy
+48 606 128 473
mariusz.sosnowski@marrodent.pl
Warszawa

Michał Lipski

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 303 389
michal.lipski@marrodent.pl
Warszawa

Damian Syldatk

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 532 238 934
damian.syldatk@marrodent.pl
Warszawa i okolice