Unit A-DEC 500 NEW
Legenda stworzona na nowo
W świecie technologii i nadmiaru informacji oferujemy Ci inteligentną prostotę i spokojną pracę. Nowy A-dec 500 zaprojektowany by działać wszechstronnie i intuicyjnie, bezproblemowo i posłusznie reagując na twój każdy ruch. Przejdź na wyższy poziom A-dec 500.
  • Przysuń się bliżej i ustaw wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki.
  • Elastyczny design, który pozwala na skonfigurowanie wybranych przez ciebie instrumentów klinicznych.
  • Dostosowywana do indywidualnych potrzeb i łatwa do przeglądania. Dodaj dodatkowe instrumenty teraz lub później. Kontrola należy do ciebie.
  • Wygoda i stabilność przekładają się na lepsze doświadczenie pacjenta.
Korzystamy z usługi dostarczanej przez zewnętrznego dostawcę, firmę Google, w celu wyświetlania filmów z serwisu YouTube. Ta usługa może zbierać dane dotyczące Twoich działań lub przechowywać informacje na Twoim urządzeniu. Obejmuje to również przekazywanie danych osobowych do państw trzecich spoza Europy, takich jak Stany Zjednoczone. Więcej informacji na temat usługi Google można znaleźć tutaj. Informacje dotyczące Twoich praw związanych z danymi oraz dane kontaktowe inspektora ochrony danych znajdują się w naszej polityce prywatności. Możesz w każdej chwili odwołać swoją zgodę na przetwarzanie danych w przyszłości, klikając w Ustawienia Prywatności i dostosowując ustawienia odpowiednio do swoich preferencji.
Kontakt:
Tomasz Ławecki

Sprzęt
z-ca kierownika działu
kierownik salonu katowice
+48 532 753 539
tomasz.lawecki@marrodent.pl

Dorota Ławecka

Sprzęt
Spec. ds. sprzętu stomatologicznego
+48 532 753 538
dorota.lawecka@marrodent.pl