Kleje do zamków

Klej światłoutwardzalny GC Ortho Connect

GC Ortho Connect to innowacyjny na rynku klej światłoutwardzalny bez konieczności stosowania primera. Dzięki zastosowaniu tej technologii oszczędzasz czas przy zakładaniu zamków i rurek policzkowych.

Etapy pracy :

1. Powierzchnię zęba należy oczyścić, opłukać a następnie osuszyć.

2. Przed klejeniem zamków należy wytrawić ząb przez 30 sek, następnie opłukać i osuszyć.

3. Klej zaaplikować na zamek lub rurkę.

4. Usunąć nadmiaru kleju.

5. Każdy zamek polimeryzować od strony medialnej i dystalnej przez 10 sek. przy użyciu lampy LED.

Klej światłoutwardzalny Transbond XT

Klej światłoutwardzalny Transbond XT wiąże zamki metalowe i ceramiczne z powierzchnią zęba. Możliwość polimeryzacji światłem daje więcej czasu na dokładne umieszczenie zamka.

Odpowiednia konsystencja kleju Transbond XT zapobiega wydostawaniu się materiału oraz ślizganiu się zamków, co z kolei wpływa na zmniejszenie kosztów i oszczędność materiału. Krótki czas polimeryzacji umożliwia natychmiastowe założenie łuku, dzięki czamu czas wizyt jest krótszy.

Kleje do pierścieni

Klej światłoutwardzalny Transbond Plus

Klej światłoutwardzalny Transbond™ Plus do osadzania pierścieni ma postać jednoskładnikowej pasty niewymagającej mieszania. Czas polimeryzacji wynosi 20 sekund, co zmniejsza ryzyko zawilgocenia. Ponadto klej światłoutwardzalny Transbond Plus do osadzania pierścieni uwalnia fluor i uzupełnia jego zapasy w obecności jonów tego pierwiastka zawartych w wodzie lub paście do zębów.

Proces klejenia jest uproszczony dzięki temu, że nie ma konieczności mieszania składników. Klej światłoutwardzalny Transbond Plus może pomóc w zwiększeniu efektywności Twojej pracy poprzez skrócenie czasu wizyt, zmniejszenie zużycia kleju oraz zapewnienie idealnej retencji pierścieni. Przynosi korzyści również w wielu innych zakresach. Dzięki zastosowaniu postaci pojedynczej pasty, zaletą kleju światłoutwardzalnego Transbond Plus jest brak potrzeby mieszania składników, co sprzyja utrzymaniu czystości, większej skuteczności klejenia, wydajności pracy oraz skróceniu czasu wizyt.

Charakterystyczny niebieski kolor kleju światłoutwardzalnego Transbond Plus do pierścieni jest jego kolejną zaletą. Ułatwia nakładanie kleju podczas klejenia i natychmiastowe usunięcie nadmiaru. Po zdjęciu pierścienia resztki kleju są dobrze widoczne na powierzchni zęba, co jest korzystne dla Twojego zespołu i pacjenta.

Kleje retencyjne

Klej światłoutwardzalny GC Ortho Connect Flow

Jednoetapowy, światłoutwardzalny, ortodontyczny system łączący. Zawiera w swoim składzie primer, dzięki czemu skraca proces klejenia o jeden krok.

  • Bardzo łatwa aplikacja drutu retencyjnego;
  • Zwiększona elastyczność i wytrzymałość;
  • Duża siła wiązania do łuku klasycznego i retencyjnego.
Do pobrania:
Wytrawiacze w żelu

GC Ortho Etching Gel

Wytrawiacz w żelu o idealnej płynności (kwas fosforowy) ma idealną konsystencję w czasie przygotowania szkliwa zęba.

Kontakt:
Katarzyna Długosz

Ortodoncja
Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej
+48 883 384 983

+48 22 543 39 23

katarzyna.dlugosz@marrodent.pl
Cała Polska

Paweł Kostrzewski

Ortodoncja
Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej
+48 604 873 968

+48 22 543 39 25

pawel.kostrzewski@marrodent.pl
Cała Polska