MELAG Klasa Premium

Vacuklav 40B + Evolution

MELAG Klasa Premium

Vacuklav 41B + Evolution

MELAG Klasa Premium

Vacuklav 43B + Evolution

MELAG Klasa Premium

Vacuklav 44B + Evolution

MELAG Klasa Premium - Jakość dla najwyższych wymagań higieny

Seria Premium-Evolution
Nowy wyznacznik na rynku sterylizatorów parowych

Poza typowymi funkcjami MELAG, takimi jak zapis czasu pracy, intuicyjna obsługa, zintegrowana dokumentacja i zwolnienie wsadu, sterylizatory parowe nowej serii Evolution oferują szeroki zakres niepowtarzalnych i innowacyjnych rozwiązań, które mogły zostać dopracowane do takiego stopnia perfekcji tyko przez wysokiej klasy specjalistę ds. higieny medycznej i oczyszczania narzędzi. Nowa seria Evolution to połączenie jeszcze krótszych czasów pracy, szerokiej dostępności narzędzi oraz oszczędności energii.

Trzy najważniejsze zalety serii Evolution

Oszczędzasz czas  i energię!

Opatentowana technologia DRYtelligence® jest unikalnym i innowacyjnym rozwiązaniem marki MELAG. Ta technologia inteligentnego suszenia opiera się na funkcji suszenia sterowanego czujnikiem. Specjalnie opracowany algorytm umożliwia automatyczne dostosowanie suszenia do wsadu w sterylizatorze. Technologia DRYtelligence® umożliwia automatyczne suszenie narzędzi opakowanych i nieopakowanych przy pełnym lub niepełnym wsadzie, w czasie zależnym od poziomu napełnienia urządzenia. DRYtelligence® gwarantuje nie tylko optymalne rezultaty czyszczenia, ale także skraca jego czas nawet do 80%.

Pracujesz wydajnie!

Objętość wsadu serii Evolution jest imponująca i wynosi 9 kg. Sprawia to, że sterylizatory parowe Evolution są jednymi z najmocniejszych w swojej kategorii. Aby wysterylizować tak duży wsad, wyposażyliśmy nasze sterylizatory w nowe elementy umożliwiające optymalne wykorzystanie wydajności komory. Dodatkowe poziomy tac (do ośmiu tac) zwiększają pojemność, a także umożliwiają sterylizację pojedynczo pakowanych rękojeści i kątnic, na przykład w połączeniu z kontenerami MELAstore. W praktyce oznacza to mniej cykli sterylizacji, mniejsze zużycie energii oraz niższe koszty.

Dokumentujesz bezpiecznie!

Kolorowy wyświetlacz dotykowy XXL z nowoczesnym „płaskim designem” umożliwia in- tuicyjną obsługę na najwyższym poziomie. Nowa seria Evolution wyposażona jest także w zintegrowane oprogramowania do dokumentowania, zwalniania i śledzenia. Połączenie sterylizatorów z drukarką etykiet MELAprint 60 bezpośrednio lub za pośrednictwem komputera umożliwia generowanie indywidualnie dostosowanych dokumentacji.

Rozwiązanie systemowe – wykorzystanie idealnie kompatybilnych produktów

Zastosowanie idealnie kompatybilnych produktów z naszego rozwiązania systemowego pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów od samego początku dzięki wydajniejszemu procesowi oczyszczania narzędzi. Inną praktyczną zaletą systemu jest oszczędność kosztów konserwacji i uwierzytelniania. W przypadku gdy sterylizator parowy, dezynfektor, Zgrzewarka oraz system oczyszczania wody wytworzone są przez jednego producenta, prace techników konserwujących mogą być zsynchronizowane i zaplanowane w sposób ekonomiczny i oszczędny czasowo. Kolejną zaletą jest kompletna dokumentacja całego procesu oczyszczania narzędzia, łącznie z zarządzaniem wsadami, zwalnianiem i śledzeniem przy użyciu programu do dokumentowania MELAtrace. Łatwa w użyciu aplikacja oraz interfejs dotykowy sprawiają, że MELAtrace daje przewagę w postaci dodatkowych oszczędności. Zamiast kilku oddzielnych licencji wystarczy zakupić jedną i nie ma żadnych innych rocznych kosztów do uregulowania. Rozwiązanie to jest w takim razie zaprojektowane nie tylko w celu zachowania bezpieczeństwa oraz zmniejszenia obciążenia roboczego, ale także w celu zmniejszenia kosztów.

We use a service of the third-party provider Google to show YouTube videos. This service may collect data about your activities or store information on your device. This also includes the transfer of personal data to non-European third countries such as the USA. You can find more information about Google's service here. Information on your data subject rights as well as the contact details of the data protection officer can be found in our privacy policy. You can revoke your consent at any time with effect for the future by clicking on Privacy Settings and adjusting the settings accordingly.

Kontakt:
Aleksander Zalewski

Sprzęt
Spec. ds. sprzętu stomatologicznego
+48 668 699 319
aleksander.zalewski@marrodent.pl
Cała Polska

Do pobrania: