MELAG Klasa Premium - Jakość dla najwyższych wymagań higieny

Seria Premium-Evolution
Nowy wyznacznik na rynku sterylizatorów parowych

Poza typowymi funkcjami MELAG, takimi jak zapis czasu pracy, intuicyjna obsługa, zintegrowana dokumentacja i zwolnienie wsadu, sterylizatory parowe nowej serii Evolution oferują szeroki zakres niepowtarzalnych i innowacyjnych rozwiązań, które mogły zostać dopracowane do takiego stopnia perfekcji tyko przez wysokiej klasy specjalistę ds. higieny medycznej i oczyszczania narzędzi. Nowa seria Evolution to połączenie jeszcze krótszych czasów pracy, szerokiej dostępności narzędzi oraz oszczędności energii.

Trzy najważniejsze zalety serii Evolution

Oszczędzasz czas  i energię!

Opatentowana technologia DRYtelligence® jest unikalnym i innowacyjnym rozwiązaniem marki MELAG. Ta technologia inteligentnego suszenia opiera się na funkcji suszenia sterowanego czujnikiem. Specjalnie opracowany algorytm umożliwia automatyczne dostosowanie suszenia do wsadu w sterylizatorze. Technologia DRYtelligence® umożliwia automatyczne suszenie narzędzi opakowanych i nieopakowanych przy pełnym lub niepełnym wsadzie, w czasie zależnym od poziomu napełnienia urządzenia. DRYtelligence® gwarantuje nie tylko optymalne rezultaty czyszczenia, ale także skraca jego czas nawet do 80%.

Pracujesz wydajnie!

Objętość wsadu serii Evolution jest imponująca i wynosi 9 kg. Sprawia to, że sterylizatory parowe Evolution są jednymi z najmocniejszych w swojej kategorii. Aby wysterylizować tak duży wsad, wyposażyliśmy nasze sterylizatory w nowe elementy umożliwiające optymalne wykorzystanie wydajności komory. Dodatkowe poziomy tac (do ośmiu tac) zwiększają pojemność, a także umożliwiają sterylizację pojedynczo pakowanych rękojeści i kątnic, na przykład w połączeniu z kontenerami MELAstore. W praktyce oznacza to mniej cykli sterylizacji, mniejsze zużycie energii oraz niższe koszty.

Dokumentujesz bezpiecznie!

Kolorowy wyświetlacz dotykowy XXL z nowoczesnym „płaskim designem” umożliwia in- tuicyjną obsługę na najwyższym poziomie. Nowa seria Evolution wyposażona jest także w zintegrowane oprogramowania do dokumentowania, zwalniania i śledzenia. Połączenie sterylizatorów z drukarką etykiet MELAprint 60 bezpośrednio lub za pośrednictwem komputera umożliwia generowanie indywidualnie dostosowanych dokumentacji.

Rozwiązanie systemowe – wykorzystanie idealnie kompatybilnych produktów

Zastosowanie idealnie kompatybilnych produktów z naszego rozwiązania systemowego pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów od samego początku dzięki wydajniejszemu procesowi oczyszczania narzędzi. Inną praktyczną zaletą systemu jest oszczędność kosztów konserwacji i uwierzytelniania. W przypadku gdy sterylizator parowy, dezynfektor, Zgrzewarka oraz system oczyszczania wody wytworzone są przez jednego producenta, prace techników konserwujących mogą być zsynchronizowane i zaplanowane w sposób ekonomiczny i oszczędny czasowo. Kolejną zaletą jest kompletna dokumentacja całego procesu oczyszczania narzędzia, łącznie z zarządzaniem wsadami, zwalnianiem i śledzeniem przy użyciu programu do dokumentowania MELAtrace. Łatwa w użyciu aplikacja oraz interfejs dotykowy sprawiają, że MELAtrace daje przewagę w postaci dodatkowych oszczędności. Zamiast kilku oddzielnych licencji wystarczy zakupić jedną i nie ma żadnych innych rocznych kosztów do uregulowania. Rozwiązanie to jest w takim razie zaprojektowane nie tylko w celu zachowania bezpieczeństwa oraz zmniejszenia obciążenia roboczego, ale także w celu zmniejszenia kosztów.

Kontakt:
Aleksander Zalewski

Sprzęt
Spec. ds. sprzętu stomatologicznego
+48 668 699 319
aleksander.zalewski@marrodent.pl
Cała Polska

Do pobrania: