inLab - wolność wyboru.
SYSTEM INLAB – WOLNOŚĆ WYBORU DLA LABORATORIUM

Kompletny, otwarty system CAD/CAM inLab oferuje zintegrowane rozwiązania, które pozwolą na pełną optymalizację pracy w laboratorium. Zaprojektowany tak, by dawać pełną niezależność w wyborze materiałów oraz największą elastyczność całego procesu produkcyjnego. System inLab pozwala na korzystanie z intuicyjnej obsługi, optymalnego przepływu pracy oraz otwartych interfejsów – eksport oraz import plików .stl w oparciu o XML z 3Shape (*.3ox) oraz exocad (*.constructioninfo) – co zabezpieczy przyszłość laboratorium.

Dostępny jako komplet lub pojedyncze urządzenia, uzupełniające już zakupiony system!

Na kompletny system inLab składa się:

 • skaner laboratoryjny inEos X5
 • oprogramowanie inLab
 • 5-osiowa, otwarta obrabiarka laboratoryjna inLab MC X5 lub uniwersalna – obrabiarka inLab MC XL
 • piec do synteryzacji inLab Profire
InLab CAD 18.0

Korzystamy z usługi dostarczanej przez zewnętrznego dostawcę, firmę Google, w celu wyświetlania filmów z serwisu YouTube. Ta usługa może zbierać dane dotyczące Twoich działań lub przechowywać informacje na Twoim urządzeniu. Obejmuje to również przekazywanie danych osobowych do państw trzecich spoza Europy, takich jak Stany Zjednoczone. Więcej informacji na temat usługi Google można znaleźć tutaj. Informacje dotyczące Twoich praw związanych z danymi oraz dane kontaktowe inspektora ochrony danych znajdują się w naszej polityce prywatności. Możesz w każdej chwili odwołać swoją zgodę na przetwarzanie danych w przyszłości, klikając w Ustawienia Prywatności i dostosowując ustawienia odpowiednio do swoich preferencji.

UMÓW PREZENTACJĘ W GABINECIE

  Wypełnij formularz

  Imię i Nazwisko/Nazwa gabinetu *

  Ulica *

  Kod pocztowy i miejscowość *

  Województwo *

  Telefon kontaktowy *

  Email *

  Uwagi dodatkowe

  *Zapoznałem/-am się z Polityką Prywatności

  Chcę otrzymywać od Marrodent sp. z o.o. informacje marketingowe o promocjach, nowościach i rabatach za pośrednictwem poczty elektornicznej.

  Chcę otrzymywać od Marrodent sp. z o.o. informacje marketingowe o promocjach, nowościach i rabatach za pośrednictwem SMS/MMS.

  Kontakt:
  Michał Paciej

  Sprzęt
  Spec. ds. CAD/CAM
  +48 600 439 759
  michal.paciej@marrodent.pl
  Cała Polska