PROTETYKA

# NAJLEPSI W PRAKTYCE

KATEGORIE

NOWOŚCI

LICOWANIE

MATERIAŁY CAD/CAM

WYKONANIE MODELU

MATERIAŁY

NA PROTEZY RUCHOME

TŁOCZENIE NA MODELU

MODELOWANIE

I ODLEWNICTWO

INSTRUMENTY

OBRÓBKA

URZĄDZENIA

PROTETYCZNE

KATALOGI

Marrodent

Protetyka

Heraeus Kulzer

KATALOG PROTETYCZNY

Ivoclar Vivadent

KATALOG PROTETYCZNY

VITA

VITA Prosthetic Solutions Mould Chart

Komet

Technika dentystyczna

BMS

Katalog Aconia

PROMOCJE PRODUCENTÓW

Everall7

Promocja specjalna

GC

kwiecień – czerwiec 2022

IVOCLAR

luty-lipiec 2022

AKTUALNE SZKOLENIA

pełna lista szkoleń w dziale szkolenia
Brak wydarzeń w dziale.
KONSULTANCI PROTETYKA
Piotr Moś

Protetyka
Kierownik Sprzedaży Protetyka
+48 600 975 991
piotr.mos@marrodent.pl

Agnieszka Stefaniak

Protetyka
konsultant handlowy
+48 668 898 836
agnieszka.stefaniak@marrodent.pl
woj. wielkopolskie,
woj. zachodniopomorskie

Piotr Kondraciuk

Protetyka
konsultant handlowy
+48 539 987 976
piotr.kondraciuk@marrodent.pl
Warszawa, Olsztyn, Białystok, Łódź

Michał Ropa

Protetyka
konsultant handlowy
+48 608 370 056
michal.ropa@marrodent.pl
Bielsko-Biała, śląskie, małopolskie

Marcin Chrapek

Protetyka
konsultant handlowy
+48 608 370 242
marcin.chrapek@marrodent.pl
Warszawa, mazowieckie

Erwin Nafalski

Protetyka
konsultant handlowy
+48 539 732 416
erwin.nafalski@marrodent.pl
pomorskie, Bydgoszcz, Toruń i okolice

Grzegorz Wołowiec

Protetyka
konsultant handlowy
+48 698 651 695
grzegorz.wolowiec@marrodent.pl
Wrocław, dolnośląskie, opolskie, lubuskie

Dawid Stachura

Protetyka
konsultant handlowy
+48 608 187 886
dawid.stachura@marrodent.pl
Lublin, lubelskie, podkarpackie

CENTRUM ZAMÓWIEŃ TELEFONICZNYCH
Paula Maćkowiak

Protetyka
Centrum Zamówień Telefonicznych
+48 696 772 651

+48 33 812 70 48

+48 33 810 13 28

paula.mackowiak@marrodent.pl
Cała Polska

Anita Farana

Protetyka
Centrum Zamówień Telefonicznych
+48 539 198 418

+48 33 810 13 28

anita.farana@marrodent.pl
Cała Polska

Urszula Gańczarczyk

Protetyka
Centrum Zamówień Telefonicznych
+48 33 812 70 38

+48 33 810 13 28

+48 884 208 114

urszula.ganczarczyk@marrodent.pl
Cała Polska

ZNAJDŹ KONSULTANTA ZE SWOJEGO REGIONU

Szczególnym naszym atutem jest grono kilkudziesięciu dyspozycyjnych i wyspecjalizowanych
przedstawicieli regionalnych, którzy dotrą do każdego miejsca w Polsce.

WIĘCEJ