SPRZĘT

# NAJLEPSI W PRAKTYCE

KATEGORIE

FINANSOWANIE W SEKTORZE MEDYCZNYM

Marrodent Finance zawiera pełną ofertę pożyczki i leasingu, jako elementów kompleksowego
i atrakcyjnego finansowania na urządzenia będące w ofercie firmy Marrodent i jej partnerów.
Marrodent Finance pozwala na istotne obniżenie kosztów inwestycji.

WIĘCEJ

dfd

AKTUALNE PROMOCJE

najlepsze oferty z gazetki HALO!
PRACTICE LAB
DENTSPLY SIRONA
273 000 PLN
HALO str. 5
OMNICAM 2.0
DENTSPLY SIRONA
OD 99 000 PLN
HALO str. 4
PRIMESCAN AC
DENTSPLY SIRONA
OD 145 000 PLN
HALO str. 4
XIOS XG SUPREME
DENTSPLY SIRONA
JUŻ OD 19 000 PLN
HALO str. 13
GLOBAL A-SERIES
GLOBAL
OD 46 500 PLN
HALO str. 18
UNIT INTEGO
DENTSPLY SIRONA
56 000 PLN
HALO str. 21
LASER ERBOWY PLUSER
DOCTOR SMILE
249 000 PLN
HALO str. 15

NOWOŚCI

zobacz co mamy najnowszego w ofercie
KATALOGI

Marrodent

NOWOCZESNY GABINET

Dentsply Sirona

CAD/DAM DLA PRAKTYKI STOMATOLOGICZNEJ

Dentsply Sirona

CAD/DAM DLA PRAKTYKI STOMATOLOGICZNEJ

Dentsply Sirona

SYSTEMY OBRAZOWANIA 2D

Dentsply Sirona

SYSTEMY OBRAZOWANIA 3D

EMS

AIRFLOW HANDY

AKTUALNE SZKOLENIA

pełna lista szkoleń w dziale szkolenia
Brak wydarzeń w dziale.
KONTAKT
Nawrocki Grzegorz
Tomasz Ławecki

Sprzęt
z-ca kierownika działu
kierownik salonu katowice
+48 532 753 539
tomasz.lawecki@marrodent.pl

Michał Paciej

Sprzęt
Spec. ds. CAD/CAM
+48 600 439 759
michal.paciej@marrodent.pl
Cała Polska

Samuel Bartosik

Sprzęt
Spec. ds. CAD/CAM
+48 539 905 229
samuel.bartosik@marrodent.pl
Cała Polska

Łukasz Kupian

Sprzęt
spec. ds radiologii
+48 883 327 980
lukasz.kupian@marrodent.pl
Cała Polska

Michał Kupian

Sprzęt Serwis
Serwisant – Unity
+48 662 319 902
michal.kupian@marrodent.pl
Cała Polska

Piotr Tanasiewicz

SPRZĘT
Koordynator serwisu
+48 664 044 962
piotr.tanasiewicz@marrodent.pl

Sebastian Jurczak

Sprzęt
spec. ds endodoncji i optyki
+48 668 435 051
sebastian.jurczak@marrodent.pl
Cała Polska

Piotr Gaczoł

Serwis końcówek
serwisant
+48 608 502 695

+48 33 812 70 32

piotr.gaczol@marrodent.pl
Cała Polska

Marek Fajkis

Sprzęt
Konsultant Handlowy
+48 668 210 891
marek.fajkis@marrodent.pl

Bartłomiej Rychta

Sprzęt
SERWISANT
+48 795 550 376
bartlomiej.rychta@marrodent.pl
Cała Polska

Aleksander Zalewski

Sprzęt
konsultant handlowy
+48 668 699 319
aleksander.zalewski@marrodent.pl
Cała Polska

Kamil Kot

Sprzęt serwis
serwisant
+48 664 045 636
kamil.kot@marrodent.pl
Cała Polska

Dorota Ławecka

Sprzęt
doradca klienta
koordynator serwisu
+48 532 753 538
dorota.lawecka@marrodent.pl

Kamil Witt

Sprzęt Serwis
+48 795 582 092
kamil.witt@marrodent.pl
Cała Polska

Marcin Mądry

Sprzęt
spec. ds. sprzętu stomatologicznego
+48 735 203 706
marcin.madry@marrodent.pl
mazowieckie, łódzkie, polska północna

Bartosz Węgrzyn

SPRZĘT
SPEC. DS. PRODUKTÓW 3SHAPE / IVOCLAR DIGITAL
+48 539 732 418
bartosz.wegrzyn@marrodent.pl

Rafał Wąsik

SPRZĘT
Spec. ds. produktów Acteon
+48 668 699 317
rafal.wasik@marrodent.pl

Marcin Binienda

Sprzęt
SPEC. DS. PRODUKTÓW 3SHAPE / IVOCLAR DIGITAL
+48 668 699 322
marcin.binienda@marrodent.pl