Nawrocki Grzegorz
Tomasz Ławecki

Sprzęt
z-ca kierownika działu
kierownik salonu katowice
+48 532 753 539
tomasz.lawecki@marrodent.pl

Dorota Ławecka

Sprzęt
doradca klienta
koordynator serwisu
+48 532 753 538
dorota.lawecka@marrodent.pl

Samuel Bartosik

Sprzęt
Spec. ds. CAD/CAM
+48 539 905 229
samuel.bartosik@marrodent.pl
Cała Polska

Michał Paciej

Sprzęt
Spec. ds. CAD/CAM
+48 600 439 759
michal.paciej@marrodent.pl
Cała Polska

Sebastian Jurczak

Sprzęt
spec. ds endodoncji i optyki
+48 668 435 051
sebastian.jurczak@marrodent.pl
Cała Polska

Aleksander Zalewski

Sprzęt
konsultant handlowy
+48 668 699 319
aleksander.zalewski@marrodent.pl
Cała Polska

Łukasz Kupian

Sprzęt
spec. ds radiologii
+48 883 327 980
lukasz.kupian@marrodent.pl
Cała Polska

Marcin Mądry

Sprzęt
spec. ds. sprzętu stomatologicznego
+48 735 203 706
marcin.madry@marrodent.pl
mazowieckie, łódzkie, polska północna

Piotr Tanasiewicz

SPRZĘT
Koordynator serwisu
+48 664 044 962
piotr.tanasiewicz@marrodent.pl

Piotr Gaczoł

Serwis końcówek
serwisant
+48 608 502 695

+48 33 812 70 32

piotr.gaczol@marrodent.pl
Cała Polska

Michał Kupian

Sprzęt Serwis
Serwisant – Unity
+48 662 319 902
michal.kupian@marrodent.pl
Cała Polska

Bartłomiej Rychta

Sprzęt
SERWISANT
+48 795 550 376
bartlomiej.rychta@marrodent.pl
Cała Polska

Kamil Witt

Sprzęt Serwis
+48 795 582 092
kamil.witt@marrodent.pl
Cała Polska

Kamil Kot

Sprzęt serwis
serwisant
+48 664 045 636
kamil.kot@marrodent.pl
Cała Polska

Grzegorz Habdas

SPRZĘT
Spec. ds. produktów Acteon
+48 884 208 114
grzegorz.habdas@marrodent.pl

Rafał Wąsik

SPRZĘT
Spec. ds. produktów Acteon
+48 668 699 317
rafal.wasik@marrodent.pl

Bartosz Węgrzyn

SPRZĘT
SPEC. DS. PRODUKTÓW 3SHAPE
+48 539 732 418
bartosz.wegrzyn@marrodent.pl

Michał Łomżyński

SPRZĘT
Spec. ds. produktów 3Shape
+48 795 581 475
michal.lomzynski@marrodent.pl