Szkolenia

Firma Marrodent regularnie organizuje teoretyczne i praktyczne szkolenia dla osób związanych z branżą stomatologiczną i protetyczną (lekarze, technicy, studenci, asystentki i higienistki stomatologiczne). Współpracujemy z wybitnymi i cenionymi wykładowcami z Polski oraz zagranicy. W naszej bielskiej siedzibie dysponujemy kompletnie wyposażoną salą wykładową, w której odbywają się zajęcia. Ponadto organizujemy szkolenia w wielu miastach na terenie całego kraju oraz indywidualnie w gabinetach.

Poprzez liczne sympozja, wykłady i szkolenia pragniemy zapewnić Państwu możliwość podniesienia kompetencji, a także zaprezentować nowe urządzenia i produkty, które sukcesywnie poszerzają naszą ofertę oraz zapoznać Państwa z ich właściwościami.

W związku z tym, że nasze szkolenia cieszą się sporym powodzeniem, wiele z nich sukcesywnie powtarzamy w różnych miejscach kraju. Pracujemy jednocześnie nad nowymi propozycjami, starając się nieustannie udoskonalać tę sferę działalności firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium i opisem najbliższych szkoleń.

Płatność

Płatności prosimy dokonywać w całości najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia.

Płatności prosimy dokonywać przelewem na konto:
Marrodent sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Krasińskiego 31
Nr konta: ING 52 1050 0086 1000 0090 3251 9085
Tytuł płatności: NIP, tel. kontaktowy, kod szkolenia (tytuł płatności zostanie automatycznie przesłany po wypełnieniu dołączonego do każdego szkolenia formularza).

W celu łatwiejszej identyfikacji odbywających się wydarzeń i eliminacji niepotrzebnych błędów, każde szkolenie oprócz nazwy opatrzone jest 5-znakowym desygnatem cyfrowym. Kod składa się z trzech niepowtarzalnych cyfr oraz po znaku „/” z dwóch ostatnich cyfr roku kalendarzowego, przykładowo: 010/10.
Kody szkoleń można znaleźć na stronie marrodent.pl, ulotkach informujących o szkoleniach oraz w innych materiałach informacyjnych.

Faktura

Faktury wystawiamy do 7 dni od otrzymania wpłaty i wysyłamy na adres wskazany przez klienta. Prosimy o informacje gdy adres do korespondencji jest inny niż adres siedziby umieszczany na fakturach.

Punkty edukacyjne

Nasza firma jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie Beskidzkiej Izby Lekarskiej.
Wszystkie kursy zatwierdzane są przez Naczelną Izbę Lekarską, a następnie informacje o konkretnych szkoleniach zgłaszane są do rejonowych Izb Lekarskich. Dzięki tym procedurom możemy wystawić imienne certyfikaty z punktami edukacyjnymi odpowiadającymi godzinom trwania kursu.

Kalendarium – sprawdź terminy najnowszych szkoleń.

Informacje – kontakt, dane do przelewu