Jeśli jesteś osobą pracowitą, ceniącą sobie zrównoważony rozwój zawodowy i osobisty, gotową podjąć nowe wyzwania zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Telemarketingu – sprzedaż materiałów ortodontycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów (gabinetów ortodontycznych) przez kontakt telefoniczny,
  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami,
  • aktualizacja i rozbudowa bazy danych klientów,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w telemarketingu lub telesprzedaży – mile widziane,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów telefonicznych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • ukierunkowanie na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i rozwój,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w branży stomatologicznej,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna