Paweł Chomicki


regionalny kierownik sprzedaży
+48 602 369 684
pawel.chomicki@marrodent.pl

Marcin Cichosz

Spec. ds produktów Tokuyama Dental, Sleeperone
+48 532 950 031
marcin.cichosz@marrodent.pl
MAZOWIECKIE, WARMIŃSKO-MAZAURSKIE, POMORSKIE, PODLASKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, LUBELSKIE

Krystyna Chudaszek

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 493 616
krystyna.chudaszek@marrodent.pl
Łódź, Warszawa, Piotrków Trybunalski i okolice

Michał Uchmański

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 668 434 977
michal.uchmanski@marrodent.pl
Warszawa

Mariusz Sosnowski

Stomatologia
konsultantl handlowy
+48 606 128 473
mariusz.sosnowski@marrodent.pl
Warszawa

Paweł Ślązak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 664 567 347
pawel.slazak@marrodent.pl
Warszawa

Michał Lipski

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 728 303 389
michal.lipski@marrodent.pl
Warszawa

Damian Syldatk

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 532 238 934
damian.syldatk@marrodent.pl
Warszawa i okolice

Marcin Chrapek

Protetyka
konsultant handlowy
+48 608 370 242
marcin.chrapek@marrodent.pl
Warszawa, mazowieckie

Piotr Kondraciuk

Protetyka
konsultant handlowy
+48 539 987 976
piotr.kondraciuk@marrodent.pl
Warszawa, Olsztyn, Białystok, Łódź

Rafał Owczarek

Ortodoncja
Specjalista ds. ortodoncji
+48 883 333 569
rafal.owczarek@marrodent.pl
Polska Centralna, Wschodnia

Żaneta Zapędowska

Implanty
konsultant handlowy
+48 882 350 651
zaneta.zapedowska@marrodent.pl
mazowieckie, łódzkie