Marta Miśkowiec

Spec. ds. produktów Tokuyama Dental, Komet, Garrison, DHT
+48 532 755 942
marta.miskowiec@marrodent.pl
śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie

Agnieszka Lisowska

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 784 354 497
agnieszka.lisowska@marrodent.pl
Katowice, Ruda Śląska i okolice

Magdalena Trzeciak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 698 913 110
magdalena.trzeciak@marrodent.pl
Chorzów, Zabrze i okolice

Kamila Szalbot

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 600 934 581
kamila.szalbot@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice

Adrian Malec

Stomatologia
konsultantl handlowy
664 770 297
adrian.malec@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice

Jarosław Miśkowiec

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 608 187 697
jaroslaw.miskowiec@marrodent.pl
Racibórz, Jastrzębie, Kędzierzyn-Koźle

Marcin Kościelniak

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 606 632 759
marcin.koscielniak@marrodent.pl
Zagłębie Dąbrowskie, Tychy i Zawiercie

Aleksander Stekla

Stomatologia
konsultant handlowy
+48 602 706 537
aleksander.stekla@marrodent.pl
Bielsko-Biała i okolice

Piotr Moś

Protetyka/ Implanty
Kierownik Sprzedaży Protetyka / Chirurgia Stomatologiczna
+48 600 975 991
piotr.mos@marrodent.pl

Michał Ropa

Protetyka
konsultant handlowy
+48 608 370 056
michal.ropa@marrodent.pl
Bielsko-Biała, śląskie, małopolskie

Eugeniusz Wojnarski

Ortodoncja
konsultant handlowy
+48 604 639 410
eugeniusz.wojnarski@marrodent.pl
Polska Południowa, Zachodnia

Magdalena Wojciechowska

Implanty
konsultant handlowy
+48 606 831 689
magdalena.wojciechowska@marrodent.pl
opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie