Nastawiony na doświadczenie

Mini Ceramic oferuje wszystkie zalety swojego poprzednika, Experience Ceramic, ale w znacznie mniejszym rozmiarze, zapewniając niewiarygodnie estetyczne rozwiązanie dla pacjentów.
Experience Mini Ceramic jest produkowany metodą wtryskową (Ceramic Injection Molded) z innowacyjnych materiałów ceramicznych (mikrocząstek). Ta nowa technologia umożliwia rozwój mniejszych zamków, o wysokiej odporności na uszkodzenia i zwiększonym komfortem pacjenta.
Experience Mini Ceramic  posiada frezowany slot zamka CNC, dzięki czemu idealnie przenosi tork i minimalizuje tarcie. Interaktywny zamek z rodowaną klapką zwiększa jeszcze bardziej estetykę. Poszerzony slot ułatwia aplikację łuku i eliminuje możliwość zakleszczenia się łuku. Dodatkowo, anatomiczna podstawa mechaniczna Experience Mini Ceramic dopasowuje się do anatomicznego kształtu zęba, aby zapewnić idealną retencję.
Awangarda w świecie zamków Experience Mini Ceramic. Ten ceramiczny samoligaturujący zamek zapewnia wyjątkową estetykę i wytrzymałość.
Zamek wyposażony jest w klip pokryty rodem, wizualnie wtapia się z ceramicznymi skrzydełkami tworząc piękne połączenie. Podstawa w 100% mechaniczna zapewniająca zarówno niezawodną retencję i łatwy debonding.

Cechy systemu samoligaturującego:

  • Zwiększony komfort pacjenta
  • Skrócony czas fotelowy
  • Rzadsze wizyty kontrolne
  • Krótszy czas leczenia
  • Poprawa higieny pacjenta
  • Doskonała estetyka
Kontakt:
Katarzyna Długosz-Leśniewska

Ortodoncja
Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej
+48 883 384 983

+48 22 543 39 23

katarzyna.dlugosz@marrodent.pl
Cała Polska

Paweł Kostrzewski

Ortodoncja
Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej
+48 604 873 968

+48 22 543 39 25

pawel.kostrzewski@marrodent.pl
Cała Polska