Wczytuję mapę...

TERMIN
01 kwietnia 2023
11:15 - 13:00

LOKALIZACJA
KRAKDENT - Galicyjska 9

PROWADZĄCY
dr n. med. Leszek Szalewski

# acteon, fotografia w stomatologii, SZKOLENIA KRAKDENT 2023

TEMAT SZKOLENIA

KRAKDENT. Miejsce fotografii w gabinecie stomatologicznym.

PROGRAM SZKOLENIA

Fotografia znalazła swoje miejsce w gabinecie stomatologicznym i coraz trudniej wyobrazić sobie dokumentację medyczną pacjenta bez zdjęć. Dobrej jakości zdjęcia pomagają w planowaniu leczenia oraz w komunikacji z pacjentem, technikiem dentystycznym lub innymi lekarzami. Sfotografowane przypadki kliniczne mogą pomóc w edukacji stomatologicznej pacjentów. Fotografia jest również nieodłącznym elementem marketingu gabinetu stomatologicznego.

Podczas wykładu zostanie przedstawiony podstawowy oraz profesjonalny zestaw fotograficzny a podczas pokazu uczestnicy będą mogli obserwować wykonanie podstawowego zestawu zdjęć dokumentacyjnych wykorzystywanych w gabinetach stomatologicznych.

 

Prowadzący: dr n. med. Leszek Szalewski

Lekarz dentysta, nauczyciel, doktor nauk medycznych, autor i współautor wielu artykułów naukowych i wystąpień konferencyjnych. Aktywny członek PTS, opiekun lubelskiego oddziału PTS, organizator konferencji i spotkań naukowych, fotograf zębów, przyrody, gwiezdnego nieba. Lubelak (z urodzenia i z serca), kibic FC Barcelony, introwertyk w skórze ekstrawertyka.

Nie potrafi skupić się na jednej rzeczy, dlatego stara się pasje łączyć w jedno- w stomatologii brakowało mu fotografii to zabrał aparat do gabinetu. Rozwijając się nie chciał swojej wiedzy i umiejętności zostawić tylko dla siebie, więc stara się przekazywać je dentystom, studentom, higienistkom, technikom oraz każdemu, kto jest zainteresowany fotografią stomatologiczną. Wolne chwile najchętniej spędza wśród natury (Roztocze, Pomorze) z aparatem w ręce lub pośród głośnego tłumu na trybunach Camp Nou i uliczkach Barcelony.

 

SALA LWÓW A

INFORMACJE

KOSZT UCZESTNICTWA:

100zł

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat (wpływ na konto).
Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu przyjmuje firma Marrodent:
tel. 33 827 83 00, tel. 604 510 689 e-mail: szkolenia@marrodent.pl

Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest wpłata na poniżej podane konto bankowe.
MARRODENT SP. Z O.O. , ul. Krasińskiego 31, 43-300 Bielsko-Biała

Nr konta ING: 52 1050 0086 1000 0090 3251 9085

w tytule płatności prosimy wpisać:
telefon kontaktowy, NIP, dane do faktury, kod szkolenia 045/23

W przypadku zgłoszenia rezygnacji, organizator zastrzega sobie prawo do zwrotu uczestnikowi 50% kosztów, jednak nie później niż 10 dni przed szkoleniem.
W razie rezygnacji po tym terminie, koszty nie będą zwracane.
W przypadku odwołania szkolenia przez organizatora, zwrotowi podlega całość wpłaconych pieniędzy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Imię i Nazwisko/Firma *

NIP

Ulica

Kod pocztowy i miejscowość:

Telefon kontaktowy

Email *

Kod szkolenia

Nr prawa wykonywania zawodu

Uwagi dodatkowe

Czy wystawić fakturę

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną (e-mail) informacji handlowych przez Marrodent sp. z o.o. w celu przesyłania elektronicznego newslettera (na podstawie art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
W przypadku osób fizycznych, w tym prowadzących działalność gospodarczą, administratorem wszystkich podanych danych jest Marrodent sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Krasińskiego 31. Dane są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celu.

OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE FINANSÓW PUBLICZNYCH:
* Oświadczamy, że nabyta w/w usługa kształcenia zawodowego jest finansowana:
w całości ze środków publicznych • (art. 43 ust. 1 pkt 29c ustawy z dn. 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług • Dz. U. 2011 nr 177, poz. 1054 z póżn. zm.)
* w co najmniej 70% ze środków publicznych - (§ 13 ust. 1 pkt 20 Rozp. MF z dn. 04.04.2011 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług • Dz. U. Nr 73, poz. 3921


Inne wydarzenia
FOTOGRAFIA STOMATOLOGICZNA. Szkolenie w Twoim gabinecie. - 01 marca 2023 - 31 grudnia 2023 - 10:00 - 15:30