Wspieramy akcję #Jestem Czujny Onkologicznie

#Jestem Czujny Onkologicznie to akcja społeczna, zachęcająca lekarzy dentystów do wczesnego wykrywania nowotworów jamy ustnej wśród pacjentów. Kampania promocyjna odbędzie się po raz pierwszy podczas tegorocznych targów KRAKDENT na stoiskach wystawców. W akcję czynnie zaangażowała się firma Marrodent.

więcej

Omnichroma bez zmian

Marrodent, wyłączny dystrybutor firmy Tokuyama Dental w Polsce, producenta kompozytu Omnichroma informuje, że materiał ten w dalszym ciągu będzie promowany i sprzedawany na rynku polskim pod nazwą Omnichroma.

więcej

Spotkajmy się na Targach KRAKDENT 2019

Już w kwietniu rusza 27. edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT®, podczas których Marrodent zaprezentuje najnowsze rozwiązania dla branży. Firma została partnerem towarzyszącego targom Kongresu DENTAL SPAGHETTI oraz sponsorem kursu SEMINARIUM ESCD — Funkcjonalne planowanie leczenia — ważne parametry okluzyjne i ortodontyczne.

więcej

Dołącz do kursu Profesjonalne Wybielanie

Piękny, biały uśmiech jest ważny dla niemal każdej osoby odwiedzającej gabinet stomatologiczny. Pacjenci coraz chętniej i częściej decydują się na zabiegi, które nie tylko pomogą w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia ich jamy ustnej, ale przede wszystkim poprawią estetyczny wygląd zębów. Marrodent zaprasza asystentki i higienistki stomatologiczne do udziału w praktycznym kursie z zakresu profesjonalnego wybielania.

więcej

Kolejna edycja DHT Academy za nami!

„Znieczulenia dokostne w praktyce” to temat szkolenia DENTAL HI TEC Academy, którego organizatorem w Polsce po raz kolejny został Marrodent. Duże zainteresowanie wśród lekarzy stomatologów, imponująca frekwencja i pozytywne oceny uczestników poprzedniej edycji wydarzenia skłoniły do przeprowadzenia akademii tym razem w trzech terminach i lokalizacjach.

więcej

Najnowsze technologie zaprezentowane w programie TVN 36,6

Na czym polega cyfrowa rekonstrukcja zębów? Czy komputerowe znieczulenie rzeczywiście jest bezbolesne? Jak działa wybielanie nakładkowe żelami White Dental Beauty z unikalną formułą Novon oraz czy to prawda, że każdy może cieszyć się pięknym uśmiechem dzięki nowoczesnym zabiegom ortodontycznym? To pytania i zagadnienia, na które Marrodent zwrócił uwagę w programie 36,6°C.

więcej