4HYGIENIST. Akademia Higieny – ruszył cykl szkoleń dla asystentek i higienistek stomatologicznych.

4HYGIENIST. Akademia Higieny to wydarzenie, na które Marrodent zaprasza asystentki i higienistki stomatologiczne z całej Polski. Tegoroczna seria szkoleń została zaplanowana w dziesięciu miastach: Bielsku-Białej, Szczecinie, Olsztynie, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Opolu, Lublinie, Częstochowie, Rzeszowie i Krakowie. Pierwsze szkolenie z cyklu 4HYGENIST. odbyło się 4 lutego 2023 roku w Bielsku-Białej. Ponad 50 uczestniczek miało możliwość poznania najnowszych rozwiązań, ułatwiających codzienną pracę w gabinecie stomatologicznym.

więcej

Practice Green dla zdrowszej przyszłości planety. Rusza program firmy Henry Schein promujący zrównoważone praktyki biznesowe w branży medycznej.

Marrodent rozpoczyna promocję programu Practice Green, który ma na celu zachęcać pracowników opieki zdrowotnej, w tym przede wszystkim lekarzy stomatologów, techników dentystycznych i ich zespoły w Polsce do proekologicznych działań i wspólnego zaangażowania w zrównoważony rozwój środowiska naturalnego.

więcej

Marrodent na targach CEDE 2022

Be Digital i Włącz Schein – takie hasła będą towarzyszyć Marrodent podczas tegorocznych targów stomatologicznych CEDE w Łodzi. Pierwsze nawiązuje do pakietu rozwiązań digital dla gabinetu stomatologicznego i laboratorium protetycznego, które Marrodent zaprezentuje w trakcie Forum Cyfrowego Be Digital w ramach CEDE. Z kolei „Włącz Schein” to kampania promująca marki własne Henry Schein, dostępne tylko w Marrodent i korzyści jakie płyną z wprowadzenia ich w codziennej pracy gabinetu stomatologicznego.

więcej

Practice Pink w branży stomatologicznej!

Ruszyła 5. edycja akcji Practice Pink w Polsce do udziału, w której Marrodent zaprasza lekarzy stomatologów, techników dentystycznych oraz asystentki i higienistki stomatologiczne. Celem akcji jest przekazanie 5% dochodu ze sprzedaży wybranych, „różowych produktów” na rzecz fundacji Biegniemy z Mają, wspierającej dzieci dotknięte chorobą nowotworową.

więcej

Międzynarodowe Sympozjum w Monachium już tej jesieni!

Już tej jesieni, a dokładnie w dniach 13 – 15 października 2022 roku, odbędzie się Międzynarodowe Sympozjum Fundacji na Rzecz Stomatologii Rekonstrukcyjnej. Wydarzenie jest następstwem cieszącego się ogromnym powodzeniem kongresu, który miał miejsce w Orlando w maju tego roku. Odbędzie się ono w INFINITY Hotel & Conference Resort w Monachium, najlepszej lokalizacji dla przeprowadzania konferencji w południowych Niemczech.

więcej