Estelite Sigma Quick najlepszym kompozytem uniwersalnym

To już dwunasty rok z rzędu, kiedy kompozyt Estelite Sigma Quick firmy Tokuyama Dental został nagrodzony w prestiżowym konkursie Dental Advisor Top Award – organizowanym przez jeden z najpopularniejszych magazynów stomatologicznych na świecie. Jury wyróżniło także produkty: Omnichroma, Shiled Force, Bond Force oraz Sofreliner Tough.

więcej

Reveal Plus – alignery nowej generacji już w Polsce!

Reveal® Clear Aligners to nowa, innowacyjna generacja przezroczystych nakładek firmy Henry Schein, która wzbogaciła ofertę ortodontyczną Marrodent. To idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy oczekują dyskretnego i skutecznego leczenia pod nadzorem lekarza ortodonty, w krótszym czasie i przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i estetyki.

więcej

Marrodent na VDE by CEDE – pierwszych wirtualnych targach stomatologicznych w Polsce.

Bez wychodzenia z domu lub gabinetu, bez opłat, osobno, ale razem –  jednym słowem wirtualnie i bezpiecznie. Program wirtualnej edycji CEDE obfituje w projekty online, które mogą przypaść do gustu stomatologom, technikom dentystycznym, a także higienistkom i asystentkom. Start już 24 września. Marrodent jest jednym z wystawców, nasi specjaliści i konsultanci będą do Państwa dyspozycji on-line od 24 do 26 września.

więcej

30 urodziny Marrodent

W tym roku Marrodent obchodzi 30-lecie działalności na polskim rynku stomatologicznym. Firma została założona przez braci Romana i Marka Stekla, którzy w latach dziewięćdziesiątych, jako jedni z pierwszych, wprowadzali na polski rynek produkty stomatologiczne i protetyczne.  Relacje oparte na zaufaniu, wzajemnym szacunku, uczciwości i wartościach, które zostały zaszczepione przez właścicieli od samego początku stanowią fundament działalności Marrodent.

więcej