Relacja po CEDE 2018

Synergia wartościowej wiedzy i najnowszych technologii – tak w jednym zdaniu możemy podsumować 27. edycję Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2018, która zgromadziła ponad 10 tysięcy uczestników z 47 państw oraz 200 wystawców, wśród których swoją bogatą ofertę zaprezentował Marrodent.

więcej

Spotkajmy się podczas CEDE 2018!

Marrodent zaprezentuje najnowszą ofertę dla branży stomatologicznej i protetycznej podczas 27. edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych (CEDE 2018), która rokrocznie gości kilkanaście tysięcy osób, w tym lekarzy stomatologów, protetyków, techników, higienistki i asystentki stomatologiczne.

więcej

Jak wybrać unit stomatologiczny?

Wybór odpowiedniego unitu to jedna z kluczowych decyzji zakupowych w zakresie wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Ze względu na jego centralne położenie i ważną rolę użytkową jest zarówno wizytówką gabinetu w oczach pacjentów, jak i niezbędnym sprzętem do pracy dla każdego stomatologa.

więcej

ENDORESTOTRICKS za nami!

Duża dawka wiedzy praktycznej, inspirujące wykłady najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy oraz sesja młodych wilków polskiej stomatologii to podsumowanie tegorocznego Kongresu Stomatologicznego ENDORESTOTRICKS w Katowicach, wspólnego projektu Marrodent i Dentist.

więcej