Marrodent na targach Krakdent 2022 – znowu się spotkamy!

Marrodent zaprasza wszystkich stomatologów oraz specjalistów w dziedzinie ortodoncji, endodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej do odwiedzenia stoiska D43 w hali Dunaj podczas tegorocznych targów Krakdent, które odbędą się w dniach 7-9 kwietnia 2022 w Krakowie. Dla gości stoiska, Marrodent przygotował liczne pokazy i prezentacje, między innymi innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, sprzętu stomatologicznego oraz rewolucyjnych materiałów i produktów dla stomatologii estetycznej.

więcej

Practice Pink w walce z rakiem po raz 4. w Polsce

Practice Pink to globalna inicjatywa Henry Schein, która wpisuje się w program społecznej odpowiedzialności firmy. Tegoroczna edycja programu obchodzi na świecie 15 rocznicę, a w Polsce organizowana jest po raz czwarty przez Marrodent – partnera firmy Henry Schein. Od samego początku akcja Practice Pink zebrała ponad 1,7 miliona dolarów na badania nad rakiem, działania profilaktyczne i działania mające na celu zwiększenie świadomości.

więcej

Soan – całkowicie bezprzewodowe znieczulenia komputerowe dostępne w Marrodent

Soan to nowy, inteligentny i całkowicie bezprzewodowy system bezbolesnych znieczuleń komputerowych opracowany przez firmę Dentalhitec, przeznaczony do stosowania u osób dorosłych i dzieci. Urządzenie do znieczuleń Soan jest kompaktowe i lekkie – waży zaledwie 86 g. Wyróżnia je wygodny uchwyt długopisowy, gwarantujący doskonałą precyzję ruchów podczas zabiegu oraz maksymalny komfort dla pacjenta i lekarza.

więcej

Estelite Sigma Quick najlepszym kompozytem uniwersalnym

To już dwunasty rok z rzędu, kiedy kompozyt Estelite Sigma Quick firmy Tokuyama Dental został nagrodzony w prestiżowym konkursie Dental Advisor Top Award – organizowanym przez jeden z najpopularniejszych magazynów stomatologicznych na świecie. Jury wyróżniło także produkty: Omnichroma, Shiled Force, Bond Force oraz Sofreliner Tough.

więcej

Reveal Plus – alignery nowej generacji już w Polsce!

Reveal® Clear Aligners to nowa, innowacyjna generacja przezroczystych nakładek firmy Henry Schein, która wzbogaciła ofertę ortodontyczną Marrodent. To idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy oczekują dyskretnego i skutecznego leczenia pod nadzorem lekarza ortodonty, w krótszym czasie i przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i estetyki.

więcej