Marrodent na VDE by CEDE – pierwszych wirtualnych targach stomatologicznych w Polsce.

Bez wychodzenia z domu lub gabinetu, bez opłat, osobno, ale razem –  jednym słowem wirtualnie i bezpiecznie. Program wirtualnej edycji CEDE obfituje w projekty online, które mogą przypaść do gustu stomatologom, technikom dentystycznym, a także higienistkom i asystentkom. Start już 24 września. Marrodent jest jednym z wystawców, nasi specjaliści i konsultanci będą do Państwa dyspozycji on-line od 24 do 26 września.

więcej

30 urodziny Marrodent

W tym roku Marrodent obchodzi 30-lecie działalności na polskim rynku stomatologicznym. Firma została założona przez braci Romana i Marka Stekla, którzy w latach dziewięćdziesiątych, jako jedni z pierwszych, wprowadzali na polski rynek produkty stomatologiczne i protetyczne.  Relacje oparte na zaufaniu, wzajemnym szacunku, uczciwości i wartościach, które zostały zaszczepione przez właścicieli od samego początku stanowią fundament działalności Marrodent.

więcej

Wybór mikroskopu

Wybierając mikroskop stomatologiczny, większość kupujących zwraca największą uwagę na „optykę”, czyli jakość obrazu widzianego przez mikroskop. Jednak dla renomowanych producentów, używających wysokiej klasy komponentów, produkcja wysokiej jakości optyki nie jest problemem. Mowa tutaj o stosunkowo niewielkich powiększeniach – od 2 do 25 razy. Można zatem przyjąć, że parametry optyczne mikroskopów uznanych producentów są bardzo zbliżone. Poniżej przedstawiamy główne elementy, na które warto zwrócić uwagę, przy zakupie mikroskopu.

więcej

Innowacyjne znieczulenie komputerowe

1. W jakich aspektach znieczulenia komputerowe mają przewagę nad znieczuleniami wykonywanymi metodą tradycyjną?

Wszystkie techniki znieczuleń wykonywane za pomocą komputerowego systemu charakteryzują się wysoką skutecznością znieczulenia, komfortem pacjenta i lekarza.

więcej