ENDORESTOTRICKS za nami!

Duża dawka wiedzy praktycznej, inspirujące wykłady najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy oraz sesja młodych wilków polskiej stomatologii to podsumowanie tegorocznego Kongresu Stomatologicznego ENDORESTOTRICKS w Katowicach, wspólnego projektu Marrodent i Dentist.

więcej

II Kongres PAPS i Regaty W&H zakończone sukcesem

Tegoroczna edycja Kongresu PAPS zgromadziła setki osób zainteresowanych rozwojem zawodowym higienistek i asystentek stomatologicznych w Polsce oraz sposobem na zwiększanie wydajności i zysków gabinetu. Marrodent zaprezentował dedykowane produkty i wysokiej klasy rozwiązania dla branży, pomocne w codziennej pracy zespołów stomatologicznych.

więcej

I edycja DHT Academy z udziałem Marrodent

DENTAL HI TEC Academy to szkolenie z zakresu profesjonalnego wykonywania znieczuleń dokostnych dedykowane stomatologom, które w tym roku po raz pierwszy odbyło się w Polsce. Szkolenie poprowadził dr n. med. Luc Berden – wieloletni praktyk i trener, prowadzący kursy, zarówno teoretyczne jak i praktyczne dla lekarzy stomatologów z całej Europy.

więcej

Marrodent na ASYSDENT 2018!

Asysdent 2018 to już V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Higienistek i Asystentek Stomatologicznych, w której uczestniczył Marrodent. W tym roku konferencja zgromadziła prawie tysiąc uczestników, zainteresowanych tematyką codziennej pracy asystentek i higienistek oraz ich kluczowej roli w zakresie współpracy zarówno z lekarzami, jak i pacjentami. Podczas trzech dni intensywnych warsztatów i wykładów uczestnicy mieli okazję zdobyć…

więcej