Wybór mikroskopu

Wybierając mikroskop stomatologiczny, większość kupujących zwraca największą uwagę na „optykę”, czyli jakość obrazu widzianego przez mikroskop. Jednak dla renomowanych producentów, używających wysokiej klasy komponentów, produkcja wysokiej jakości optyki nie jest problemem. Mowa tutaj o stosunkowo niewielkich powiększeniach – od 2 do 25 razy. Można zatem przyjąć, że parametry optyczne mikroskopów uznanych producentów są bardzo zbliżone. Poniżej przedstawiamy główne elementy, na które warto zwrócić uwagę, przy zakupie mikroskopu.

więcej

Innowacyjne znieczulenie komputerowe

1. W jakich aspektach znieczulenia komputerowe mają przewagę nad znieczuleniami wykonywanymi metodą tradycyjną?

Wszystkie techniki znieczuleń wykonywane za pomocą komputerowego systemu charakteryzują się wysoką skutecznością znieczulenia, komfortem pacjenta i lekarza.

więcej

Marrodent zaprasza na Krakdent 2020

Warsztaty z pozycjonowania czujników wewnątrzustnych w rozmiarze 2 oraz technik wykonywania znieczuleń za pomocą systemów komputerowych, pokazy praktyczne najnowszych rozwiązać CAD/CAM, prowadzone przez doświadczonych lekarzy, prezentacje sprawdzonych materiałów oraz sprzętu dla stomatologii i protetyki, czy konsultacje z zakresu endodoncji i wykorzystania laserów w gabinecie stomatologicznym to jedne z wielu aktywności, na które Marrodent zaprasza uczestników tegorocznych targów Krakdent.

więcej

Tokuyama Dental ponownie nagrodzona w konkursie Dental Advisor Top Award

Omnichroma, Estelite Sigma Quick®, Sofreliner Tough S oraz Tokuyama Universal Bond to zdaniem jury prestiżowego konkursu Dental Advisor Top Award jedne z najlepszych produktów w branży w 2020 roku. Tokuyama Dental, której Marrodent jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce, została nagrodzona w trzech kategoriach: „Universal Composite”, „Denture Reline Material” oraz „Innovative Product”, a także wyróżniona w kategorii „Editors’ choice”.

więcej