Dołącz do kursu Profesjonalne Wybielanie

Piękny, biały uśmiech jest ważny dla niemal każdej osoby odwiedzającej gabinet stomatologiczny. Pacjenci coraz chętniej i częściej decydują się na zabiegi, które nie tylko pomogą w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia ich jamy ustnej, ale przede wszystkim poprawią estetyczny wygląd zębów. Marrodent zaprasza asystentki i higienistki stomatologiczne do udziału w praktycznym kursie z zakresu profesjonalnego wybielania.

więcej

Kolejna edycja DHT Academy za nami!

„Znieczulenia dokostne w praktyce” to temat szkolenia DENTAL HI TEC Academy, którego organizatorem w Polsce po raz kolejny został Marrodent. Duże zainteresowanie wśród lekarzy stomatologów, imponująca frekwencja i pozytywne oceny uczestników poprzedniej edycji wydarzenia skłoniły do przeprowadzenia akademii tym razem w trzech terminach i lokalizacjach.

więcej

Najnowsze technologie zaprezentowane w programie TVN 36,6

Na czym polega cyfrowa rekonstrukcja zębów? Czy komputerowe znieczulenie rzeczywiście jest bezbolesne? Jak działa wybielanie nakładkowe żelami White Dental Beauty z unikalną formułą Novon oraz czy to prawda, że każdy może cieszyć się pięknym uśmiechem dzięki nowoczesnym zabiegom ortodontycznym? To pytania i zagadnienia, na które Marrodent zwrócił uwagę w programie 36,6°C.

więcej

Relacja po CEDE 2018

Synergia wartościowej wiedzy i najnowszych technologii – tak w jednym zdaniu możemy podsumować 27. edycję Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2018, która zgromadziła ponad 10 tysięcy uczestników z 47 państw oraz 200 wystawców, wśród których swoją bogatą ofertę zaprezentował Marrodent.

więcej

Spotkajmy się podczas CEDE 2018!

Marrodent zaprezentuje najnowszą ofertę dla branży stomatologicznej i protetycznej podczas 27. edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych (CEDE 2018), która rokrocznie gości kilkanaście tysięcy osób, w tym lekarzy stomatologów, protetyków, techników, higienistki i asystentki stomatologiczne.

więcej

Jak wybrać unit stomatologiczny?

Wybór odpowiedniego unitu to jedna z kluczowych decyzji zakupowych w zakresie wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Ze względu na jego centralne położenie i ważną rolę użytkową jest zarówno wizytówką gabinetu w oczach pacjentów, jak i niezbędnym sprzętem do pracy dla każdego stomatologa.

więcej