Cykl szkoleń 4HYGIENIST. Akademia Higieny 2023 zakończony rekordową frekwencją.

Ponad 300 asystentek i higienistek stomatologicznych z całej Polski uczestniczyło w cyklu szkoleń 4HYGIENIST. Akademia Higieny – wydarzeniu zorganizowanym przez Marrodent we współpracy z producentami materiałów i sprzętu dla branży stomatologicznej oraz ekspertów i firm partnerskich: Acteon, Kerr, Gum, DMG, Erkodent, White Dental Beauty oraz Grupa Ratownicza Nadzieja.

więcej

Informacja do Klientów dotycząca chwilowej przerwy w działaniu niektórych systemów Marrodent

Drodzy Klienci,

w związku z chwilową przerwą w działaniu niektórych z naszych systemów, chcielibyśmy zapewnić, że wszystkie Państwa zamówienia są realizowane przez nasze Centrum Dystrybucyjne, a nasi konsultanci, specjaliści oraz serwisanci w terenie są do Państwa dyspozycji tak jak dotychczas. Pracujemy cały czas, aby jak najszybciej przywrócić pełen dostęp do systemu po incydencie związanym z bezpieczeństwem cybernetycznym.

więcej

4HYGIENIST. Akademia Higieny – ruszył cykl szkoleń dla asystentek i higienistek stomatologicznych.

4HYGIENIST. Akademia Higieny to wydarzenie, na które Marrodent zaprasza asystentki i higienistki stomatologiczne z całej Polski. Tegoroczna seria szkoleń została zaplanowana w dziesięciu miastach: Bielsku-Białej, Szczecinie, Olsztynie, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Opolu, Lublinie, Częstochowie, Rzeszowie i Krakowie. Pierwsze szkolenie z cyklu 4HYGENIST. odbyło się 4 lutego 2023 roku w Bielsku-Białej. Ponad 50 uczestniczek miało możliwość poznania najnowszych rozwiązań, ułatwiających codzienną pracę w gabinecie stomatologicznym.

więcej